-
A
+
Kontrast
Strona Główna
Aktualności
Nowe opakowania produktów PCC Therm
nowe opakowanie EUROPIR
nowy
7 stycznia 2023

Nowe opakowania produktów PCC Therm

W 2023 rok weszliśmy z nową energia, nowymi pomysłami i ulepszonym produktem w nowym opakowaniu. Już niedługo w magazynach produktów budowlanych oraz na placach budów pojawi się mocny kolor pomarańczowy. Będą to opakowania wysokoizolacyjnych płyt PIR bez okładziny marki EUROPIR® produkowanych w naszym zakładzie produkcyjnym.

 

Pomarańczowy kolor oznacza dobrą energię, która, jak wierzymy, będzie wypełniała Państwa domy i serca. Naszym nowym opakowaniem podkreślamy wysoką jakość dostarczanych produktów i, mamy nadzieję, że przypadnie ono wam do gustu.

 

Oczywiście, warto pamiętać, że zmiana ta nie będzie widoczna z dnia na dzień, ponieważ nasze produkty nadal występują na stanach magazynowych w dotychczasowych opakowaniach, a odświeżone - dopiero zaczynają pojawiać się na rynku.

 

Przypominamy również o odpowiedzialnej utylizacji opakowań. Opakowania płyt EUROPIR®, jak i sam produkt, w pełni nadają się do recyklingu, dlatego warto ustalić z odbiorcą odpadów, w jaki sposób je skutecznie zutylizować.

 

Zobacz również

Europir konferencja zabytki i energia
2023/11/14
EUROPIR na konferencji "Zabytki i Energia"
W najbliższych dniach 16-17 listopad 2023 PCC Therm pod marką EUROPIR® z dumą informuje o swoim udziale w konferencji "Zabytki i Energia". W tym roku skupiamy się na prezentowaniu naszych innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie ekologicznej konserwacji zabytków, które łączą ochronę dziedzictwa kulturowego z dążeniem do zrównoważonego rozwoju.   Kluczowym elementem naszej prezentacji będą nasze płyty […] (...)
Czytaj Wpis
Płyty PIR montaż
2023/03/02
Płyty PIR bez okładziny - skuteczna i szybka termoizolacja.
W PCC Therm produkujemy płyty PIR nie posiadające żadnych okładzin czy welonów. W ten sposób powstaje wysokoizolacyjny (...)
Czytaj Wpis
2023/01/08
Nowoczesna linia produkcyjna
Pod koniec 2021 roku spółka PCC Therm została przeniesiona do nowo wybudowanych hal produkcyjno- (...)
Czytaj Wpis
EUROPIR® Copyright © 2023
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram