-
A
+
Kontrast
PLAY
PCC to grupa spółek o międzynarodowym zasięgu i operujących w trzech ważnych gałęziach gospodarki: chemia, energia i logistyka.
Organizacje w obrębie Grupy PCC to zarówno jednostki biznesowe prowadzące działalność produkcyjną, jak i firmy usługowe.

PCC w liczbach

Grupa jest centralnie zarządzana przez niemiecką firmę PCC SE i skupia w swoich strukturach 80 spółek, działających w 40 lokalizacjach, rozmieszczonych w 17 krajach świata.

Każdego dnia, prawie trzy tysiące specjalistów pracuje nad stabilnym wzrostem i rozwojem swoich organizacji. To sprawia, ze Grupa PCC rośnie w siłę, budując solidną platformę biznesową dla wszystkich kontrahentów zainteresowanych rzetelną i długofalową współpracą.

Zobacz Więcej
80 Spółek
40 Lokalizacji
17 Krajów Świata
1 000 Produktów i formulacji
3 200 Pracowników
70 Lat doświadczenia
5 Segmentów chemicznych
30 Głównych branż przemysłowych
700 000 Analiz laboratoryjnych rocznie
PRODUKTY
PORTAL PRODUKTOWY GRUPY PCC

Jedna z najlepszych wyszukiwarek produktów chemicznych w sieci internetowej. Ponad 1200 produktów i formulacji chemicznych opracowanych przez ekspertów PCC. Przejdź do katalogu produktów, zobacz najnowsze rozwiązania i wybierz najlepsze produkty dla Twojej firmy.

Zobacz Więcej
INWESTOR
PCC INWESTOR

Zebrane w jednym miejscu informacje o spółkach Grupy PCC i ich aktywnościach na rynku kapitałowym. Serwis dedykowany jest naszym obecnym inwestorom, jak i tym, których mogą zainteresować możliwości inwestowania w Grupie PCC.

Zobacz Więcej
EUROPIR® Copyright © 2023
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram