-
A
+
Kontrast
Co warto wiedzieć o termoizolacji?
2024/06/06

Program Czyste Powietrze - termomodernizacja domu z płytami EUROPIR

W obliczu rosnących kosztów energii oraz regulacji energetycznych, termomodernizacja domu staje się kluczowa. Wybierając płyty PIR marki EUROPIR® inwestujesz nie tylko w komfort i zdrowie, ale również w długoterminowe oszczędności oraz dbasz o ekologię.  Wykorzystanie płyt EUROPIR® w ramach dofinansowania z programu "Czyste Powietrze" to doskonały sposób na zwiększenie efektywności energetycznej Twojego domu, co dla […] (...)
1 2 3 6
2024/06/06
Program Czyste Powietrze - termomodernizacja domu z płytami EUROPIR
W obliczu rosnących kosztów energii oraz regulacji energetycznych, termomodernizacja domu staje się kluczowa. Wybierając płyty PIR marki EUROPIR® inwestujesz nie tylko w komfort i zdrowie, ale również w długoterminowe oszczędności oraz dbasz o ekologię.  Wykorzystanie płyt EUROPIR® w ramach dofinansowania z programu "Czyste Powietrze" to doskonały sposób na zwiększenie efektywności energetycznej Twojego domu, co dla […] (...)
Czytaj Wpis
Płyty termoizolacyjne Europir Etics
2024/03/27
EUROPIR w Systemie ETICS - rozwiązania dla efektywnego ocieplenia
  W obliczu rosnących wymagań dotyczących efektywności energetycznej i komfortu życia, odpowiedni wybór i właściwe wykonanie systemu ociepleń budynku staje się kluczowe. Zarówno w przypadku nowo wznoszonych domów, jak i tych poddawanych termomodernizacji, system ociepleń ETICS z użyciem płyt PIR marki EUROPIR odgrywa istotną rolę. Zapewnia on nie tylko znaczne oszczędności energetyczne, ale również wpływa […] (...)
Czytaj Wpis
2024/01/19
Płyta termoizolacyjna EUROPIR® DUAL dla elewacji z płytka klinkierową
Płyta termoizolacyjna EUROPIR® DUAL to innowacyjny produkt, który łączy w sobie sztywną piankę PIR bez okładziny, przeznaczoną specjalnie do ocieplania elewacji wykańczanych płytkami klinkierowymi. Specjalnie zaprojektowane prowadnice montażowe po obu stronach płyt DUAL ułatwiają aplikację trzech różnych rodzajów płytek klinkierowych RF, NF, WDF (250 x 65 mm, 240 x 71 mm, 210 x 65 mm). […] (...)
Czytaj Wpis
2023/01/09
Jak porównać jakość materiałów izolacyjnych?
Na rynku jest wiele produktów termoizolacyjnych.  Jak w prosty i obiektywny sposób dobrać najbardziej odpowiedni dla nas materiał dociepleniowy?  (...)
Czytaj Wpis
2023/01/08
Żywotność systemu termoizolacji i gwarancja producenta. Na co zwrócić uwagę?
System ETCIS – to jest kompleksowy system poprawiający właściwości termoizolacyjne ścian pionowych zarówno nowych, jak i istniejących budynków. W skład takiego systemu zazwyczaj wchodzi klej do klejenia (...)
Czytaj Wpis
2023/01/07
Jak uniknąć powstawania mostków termicznych i „efektu biedronki” na elewacji.
Termoizolacja budynku odgrywa jedną z kluczowych roli w obniżaniu strat energii i zapewnieniu większego komfortu życia lub pracy. W związku z powyższym zapewnienie ciągłej warstwy izolacji (...)
Czytaj Wpis
EUROPIR® Copyright © 2023
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram