-
A
+
Kontrast
Strona Główna
Aktualności
EUROPIR na konferencji "Zabytki i Energia"
Europir konferencja zabytki i energia
nowy
14 listopada 2023

EUROPIR na konferencji "Zabytki i Energia"

W najbliższych dniach 16-17 listopad 2023 PCC Therm pod marką EUROPIR® z dumą informuje o swoim udziale w konferencji "Zabytki i Energia". W tym roku skupiamy się na prezentowaniu naszych innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie ekologicznej konserwacji zabytków, które łączą ochronę dziedzictwa kulturowego z dążeniem do zrównoważonego rozwoju.

 

Kluczowym elementem naszej prezentacji będą nasze płyty termoizolacyjne EUROPIR na bazie poliuretanu, które stanowią odpowiedź na współczesne wyzwania ekologiczne w konserwacji zabytków. Te produkty nie tylko zapewniają wysoką efektywność energetyczną i długotrwałą ochronę, ale także są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju, co jest kluczowe dla ochrony naszego środowiska.

 

Wysoka Efektywność Energetyczna - Płyty termoizolacyjne EUROPIR zapewniają doskonałą izolację, co przekłada się na mniejsze zużycie energii i redukcję śladu węglowego budynków.

Długotrwała Ochrona - Dzięki wytrzymałości i odporności na czynniki zewnętrzne, nasze produkty zapewniają długotrwałą ochronę zabytków.

 

Termin i miejsce

Małopolskie Laboratorium Budownictwa Energooszczędnego

Wydział Inżynierii Lądowej L-13

Politechnika Krakowska

 

Zobacz również

Europir konferencja zabytki i energia
2023/11/14
EUROPIR na konferencji "Zabytki i Energia"
W najbliższych dniach 16-17 listopad 2023 PCC Therm pod marką EUROPIR® z dumą informuje o swoim udziale w konferencji "Zabytki i Energia". W tym roku skupiamy się na prezentowaniu naszych innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie ekologicznej konserwacji zabytków, które łączą ochronę dziedzictwa kulturowego z dążeniem do zrównoważonego rozwoju.   Kluczowym elementem naszej prezentacji będą nasze płyty […] (...)
Czytaj Wpis
Płyty PIR montaż
2023/03/02
Płyty PIR bez okładziny - skuteczna i szybka termoizolacja.
W PCC Therm produkujemy płyty PIR nie posiadające żadnych okładzin czy welonów. W ten sposób powstaje wysokoizolacyjny (...)
Czytaj Wpis
2023/01/08
Nowoczesna linia produkcyjna
Pod koniec 2021 roku spółka PCC Therm została przeniesiona do nowo wybudowanych hal produkcyjno- (...)
Czytaj Wpis
EUROPIR® Copyright © 2023
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram