-
A
+
Kontrast

PCC Therm Sp. z o.o.

Jesteśmy producentem termoizolacyjnych płyt PIR bez okładzin. Nasze wyroby charakteryzują się wyjątkowo wysokimi parametrami izolacyjnymi.  W ofercie spółki znajdują się rozwiązania  do ocieplania ścian, podłóg i fundamentów, stropów,  poddaszy i dachów płaskich.  Nasze produkty znajdują swoje zastosowanie przy projektach, realizowanych zarówno w Polsce jak i w innych państwach Unii Europejskiej.

Zobacz Katalog Produktów

Płyty PIR bez okładziny mogą być używane do ocieplania i termomodernizacji zarówno budynków i bloków mieszkalnych, jak i obiektów użyteczności publicznej. Jest to rozwiązanie polecane do stosowania w budynkach energooszczędnych oraz domach pasywnych, rekomendowane zarówno do ocieplania obiektów nowobudowanych, jak i tych, podlegających termomodernizacji.

Nasz zakład

Wszystkie wyroby PCC Therm powstają w nowoczesnym zakładzie spółki w Brzegu Dolnym (woj. Dolnośląskie), gdzie na zmodernizowanej w 2021 roku linii produkcyjnej tworzone są najwyższej klasy rozwiązania w zakresie termoizolacji. Pod czujnym okiem naszego zespołu produkcyjnego oraz specjalistów i technologów rodzą się wyjątkowe produkty, które łączą w sobie wysoki opór cieplny i samogasnące właściwości izolacji na bazie PIR z łatwością obróbki, jaką cechują się płyty bez okładziny.

Synergia Grupy

Spółka PCC Therm jest częścią międzynarodowej Grupy PCC w skład której wchodzi 80 spółek znajdujących się w 17 krajach świata. Największe zakłady produkcyjne oraz laboratoria Grupy znajdują się w Brzegu Dolnym, co daje nam możliwość korzystać z mocnego zaplecza badawczego oraz ponad 30-letniego doświadczenia grupy w zakresie produkcji poliuretanów.

Dowiedz się więcej

Zespół

W spółkach Grupy PCC na całym świecie pracuje ponad 3000 osób. Do tego grona należy również kilkunastoosobowy zespół PCC Therm, który codziennie podejmuje wyzwania i robi wszystko, aby dostarczać klientom najlepsze produkty w odpowiednim czasie.

Struktura organizacyjna PCC Therm oraz przynależność do dużej, prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej umożliwia pracownikom spółki rozwój osobisty i zawodowy. Jak każda spółka grupy PCC, w swojej działalności kierujemy się zasadami budowania synergii w pracy. Wiemy, że nasz sukces w dużej mierze zależy od ludzi, ich otwartości, determinacji i różnorodnych umiejętności. Cenimy zaangażowanie, wiedzę i uczciwość. Pomagamy pracownikom rozwijać się wraz z osiągnięciami firmy. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy na naszą stronę KARIERA aby zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy. Być może właśnie Ciebie szukamy w tej chwili!

Europir_stanowsiko_aparatowy_ofertapracy
Więcej informacji o produktach PCC Therm znajdziesz
TUTAJ

Masz więcej pytań na temat naszych produktów?

lub napisz do nas
Formularz Kontaktowy
EUROPIR® Copyright © 2023
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram